Kent ve Demiryolu .:. http://kentvedemiryolu.com .:.
Kamusal işletmecilik adına ulaşıma ve demiryollarına, insanca yaşam adına kente ve kültürümüze, insan hakları adına pozitif ayrımcılığa ve kadın haklarına sahip çıkıyor ve savunuyoruz.
Biz Kimiz?     İletişim     Ana Sayfa
Demiryolcu Ailemiz ENGLISH Haydarpaşa Tarihte Tren Kazaları TBMM Soru Önergeleri Dekovil Tren- Lokomotif- Hat Demiryolu Teknolojisi Anılarda Demiryolları Kent ve Ulaşım Marmaray Hızlı Tren Emek Dünyası Kent Dayanışması Kadın Kültür, Sanat ve Edebiyat e-sergi Behiç AK çizi-yorum Ümit Sarıaslan- Demiryolu T.Arslan Bartu- Demiryolu Enerji ve Çevre Genel Yazılar Linkler Sunularımız Dosyalarımız Ana Sayfa
Üye Girişi
Üye olun
Şifremi Unuttum

Sunularımız

• Haydarpaşayı yok etme projesi! (Bu sunu, Haydarpaşanın demiryolu ve denizyolundan kopartılıp, halka kapatılarak bir avuç zengin için otel, kongre merkezi yapma projesine karşı verilen mücadelenin güncesidir. Bu sunu son bir yılı içermemektedir.)

Dosyalarımız

• Hızlı Tren, Sürat Demiryolu na Karşı...!-Erhan Öncü

Tren Hareket Saatleri
THY Uçuşları

Koruma Kurullarından Haydarpaşa İçin Görüşmelere Devam Kararları.

resimİstanbul V ve VI Nolu Kültür ve Tabiat varlıkları Koruma Kurulları 07.01.2011 tarihinde yapmış oldukları ortak toplantıda 1/5000 ölçekli Haydarpaşa Gar, Liman Geri Sahası ile Kadıköy Meydanı ve Çevresi Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı"nı değerlendirmişler ancak bir karara varamayarak 07.01.2011 tarih 3002 sayılı karar ile "görüşmelerin devamına" karar vermişlerdi. V ve VI nolu koruma kurulları 14.01.2011 ve 21.01.2011 tarihinde yapmış oldukları ortak toplantılarda da bir karara varamayarak "görüşmelerin devamına" karar vermişlerdir.

14.01.2011 tarih 3012, 21.01.2011 tarih 3019 sayılı görüşmeler devam kararları aşağıdadır. V ve VI nolu koruma kurullarından farklı ve ayrıntılı bir karar çıkmadığı sürece "görüşmelerin devamına" içerikli kararları bu sayfada yayınlayacağız.

resim

 

resim

16 Şubat 2011, Çarşamba
Haber

kentvedemiryolu


  Yazdır Yazdır     Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder     Share/Bookmark Paylaş/Kaydet

Yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için sol sütundan üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz, yorum yapmak için üye olmanız gerekmektir.


[yukarı]   [yazdır]
Sitemizin Kullanım Koşulları ve Gizlilik Hakları
TAYBO.NET